Webmaster Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Webmaster Forumu

Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Photoshop CS3 Kitabı Çıktı!

YazarMesaj
Admin
Admin

Photoshop CS3 Kitabı Çıktı! Empty
MesajKonu: Photoshop CS3 Kitabı Çıktı!   Photoshop CS3 Kitabı Çıktı! EmptySalı Tem. 28, 2009 7:24 pm

Endüstri lideri Photoshop CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu bayilerde.Dijital fotoğraflarda Photoshop CS3 Kitabı Çıktı!

Endüstri lideri Photoshop CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu bayilerde.Dijital fotoğraflarda rötuş yapmayı, resim kolajları oluşturmayı, tasarım prototipleri oluşturmayı ve İnternet’te kullanılacak resimleri hazırlamayı öğrenin. Resimlere zarar vermeyen akıllı filtreleri kullanmayı ve resimleri perspektife göre dönüştürmeyi deneyin. Adobe Photoshop CS3’ü öğrenmenin en hızlı, en kolay ve en kapsamlı yolu !

Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en çok satan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizde size yardımcı olur. Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated’ın, Adobe ürünleri konusundaki uzmanlarının desteğiyle geliştirilen resmi eğitim dizisi olması sebebiyle, diğer kitaplarda ya da eğitim programlarında olmayan bir özelliğe sahiptir. Adobe Photoshop CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu’ndaki 14 ders, resim düzenleme ve görüntü işleme yazılımları arasında dünyada lider olan Adobe Photoshop’u öğrenmek için gereken (dijital fotoğrafları rötuşlamak, katmanlarla ve maskelerle çalışmak, çalışma alanında gezinmek ve ekranda ya da baskıda kullanılacak resimleri hazırlamak gibi) temel konuları kapsamaktadır. Ayrıca bu kitabı kullanarak CS3’teki en yeni özellikleri deneme fırsatı bulacak ve iş akışınızı basitleştirmek ve resimlerinizi sunmak için kullanabileceğiniz yeni yöntemleri öğreneceksiniz. Kitaptaki sayısız ipucu ve teknik, özel ipucu uygulamaları ve mini eğitici kılavuzlar Photoshop’u daha etkin ve daha ustaca kullanmanızı sağlayacaktır. Kitaptaki dersleri başından sonuna kadar takip edebilir ya da sadece ilgilendiğiniz dersleri inceleyebilirsiniz.

Kitapta ele alınan yeni Photoshop CS3 özellikleri:
• Geliştirilmiş Camera Raw Formatı ve Vanishing Point Filtresi
• Photoshop Extended Ölçüm Özellikleri ve Resim Analizi
• Akıllı Filtreler
• Zoomify
• Align Content
• Hızlı Seçim
• Clone Source
https://forumaster.ace.st

Photoshop CS3 Kitabı Çıktı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Flash Egitim Kitabi [SmfTeam Upload]
» Photoshop CS4
» Photoshop'ta Açık Var!
» Photoshop'un geleceği
» Photoshop CS4 İle Extended arasında ne fark var?