Webmaster Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Webmaster Forumu

Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adobe Photoshop Elements 6 TÜRKÇE sürümü

YazarMesaj
Admin
Admin

Adobe Photoshop Elements 6 TÜRKÇE sürümü Empty
MesajKonu: Adobe Photoshop Elements 6 TÜRKÇE sürümü   Adobe Photoshop Elements 6 TÜRKÇE sürümü EmptySalı Tem. 28, 2009 7:28 pm

Photoshop ailesinin küçük ama güçlü üyesinin en son sürümün Türkçe versyonu çıktı. Photoshop Elements 6 fotoğraflarınızı en iyi şekilde gösterebilmeniz, onları yaratıcı yollarla paylaşabilmeniz ve tüm fotoğraf ve video kliplerinizi kolayca bulup görüntüleyebilmeniz için güç ve basitliği bir araya getiriyor. Fotoğraflarınızın olabilecekleri en güzel şekilde görünmesini sağlamak için siz de Adobe Photoshop Elements 6 farkını yaşayın.

Fotoğraflarınızdaki güzelliği ortaya çıkarın

Kullanımı kolay araçlarla görüntüleri hayranlık uyandırıcı şekilde birleştirin. Kırışıklıkları, istenmeyen cisimleri ve diger kusurları fırçayla kolayca düzeltin veya bir çırpıda seçimler yaparak fotoğrafın belirli yerlerini kolayca düzeltin. Daha doğal bir görünüm için cilt tonlarını kolayca degiştirin. Renk eğrisi ayarlamaları ve geliştirilmiş Parlaklık/Kontrast denetimiyle pozlamaya ince ayar yapın.

Hemen oluşturmaya başlayın.

Hiçbir deneyim gerekmeden özel slayt gösterileri ve etkileşimli Web galerileriyle arkadaşlarınızı şaşırtın. Çok çeşitli eğlence seçeneklerinden yararlanarak aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. Tüm fotoğraf ve video kliplerinizi kolayca bulup görüntüleyin.

Fotoğrafları kameranızdan anında yükleyin. Kullanımı kolay görsel etiketlerle fotoğraf ve video klipleri kategorilere ayırıp, kullanışlı Albümlere koyarak gruplandırın. Belirli bir proje için ihtiyaç duyduğunuz fotoğrafları bir araya toplayarak daha hızlı kreasyonlar oluşturun. Kitaplığınız binlerce fotoğraf içerecek kadar büyüdügünde bile fotoğraflarınıza hızla bakıp onlara düzen verin.

Mükemmel grup fotoğrafları, kusursuz panoramalar ve daha pek çok şey oluşturmanızı sağlayan kullanımı kolay görüntü birleştirme araçlarını deneyin. Hızlı sonuçlar için Nokta Düzeltme Fırçası'nı ve daha hassas denetim için Düzeltme Fırçası'nı kullanarak kırışıklıkları ve istenmeyen cisimleri fırçayla kolayca düzeltin. Ayrıca. artık Düzeltme Fırçası'nı kullanırken mümkün olan en iyi sonucu almak için kabul etmeden önce degişikliklerinizi önizleme yapabilirsiniz.

Kötü ışıklı fotoğraflarda bile daha doğal bir görünüm için cilt tonlarını kolayca değiştirin. Yapıştırma defteri sayfaları, kartlar ve CD/DVD etiketleri gibi fotoğraf kreasyonları yaratmak ıçin adım adım yardım alın. Oluşturmak istediginiz kreasyon türünü seçmeniz yeterlidir; uygun araçlar ve yönergeler parmağınızın ucunda belirir. Birkaç dakikada muhteşem fotoğraf kreasyonları yaratmayı kolaylaştıran, profesyonel olarak tasarlanmış, renk uyumlu düzenlerden ilham alın. Veya biraz daha zaman ayırıp seçtiğiniz düzenin tüm parçalarını özelleştirin.

Resım yazıları. belgesel tarzda kaydırma ve yakınlaştırma efektleri, şaşırtıcı geçişleri, sesli anlatımı ve müziğiyle birlikte göz alıcı bir slayt gösterisi oluşturun. Veya bir adım daha ileri gidip fotoğrafları istediğiniz etkileşimli Web galerisinde paylaşın.
https://forumaster.ace.st

Adobe Photoshop Elements 6 TÜRKÇE sürümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adobe Photoshop Elements 6 TÜRKÇE sürümü
» Adobe Firması Photoshop Türkçe Yardım Paketi Hazırladı
» Adobe Photoshop geliştikçe nasıl bir görünüm alacak? Adobe açıkladı...
» Photoshop Cs2 9.0 ve Türkçe Yaması
» Adobe Photoshop CS4 kullanım klavuzu